Zabudowy wnęk

Wykorzystaj wolną przestrzeń i zlec nam zabudowę wnęki. Pomysł sprawdza się np. w kuchni, łazience, przedpokoju. Zapraszamy do biura w Warszawie. Zabudowa wnęk jest czymś, co spędza sen z powiek niejednej osobie zabierającej się za remont domu bądź mieszkania. Zdajmy sobie sprawę z tego, że jest to temat ciężki do zrealizowania, zwłaszcza, jeśli w pomieszczeniu występują skosy. Istnieje jednak wiele funkcjonalnych i efektownych rozwiązań, dzięki którym takie miejsce może zostać zagospodarowane. Zadaniem naszej firmy jest pomoc państwu w odnalezieniu takiego rozwiązania oraz późniejsza jego realizacja.

Jakie meble do zabudowy wnęk?

Najlepszym meblem do tego typu zabudowy jest szafa przesuwna. Jest ona świetnym rozwiązaniem, gdyż idealnie wykorzystuje każdy centymetr powierzchni, dzięki czemu każdy klient może pozwolić sobie na małą garderobę w mieszkaniu. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie, jakie proponuje Państwu nasza firma. W tego rodzaju aranżacjach wykorzystujemy również podświetlane i tradycyjne półki oraz łóżka w ścianie. Istnieje także możliwość urządzenia w tym miejscu małego kącika biurowego, bądź też biblioteczki. Wszystko zależy od upodobań klienta, dla którego wykonywana jest zabudowa wnęki oraz od jej rozmiarów i ułożenia ścian.

Na czym polega nasza praca?

Nasza firma stawia przede wszystkim na ścisłą współpracę z Klientem. Zależy nam, aby na każdym etapie czuli Państwo, że rozumiemy pojawiające się potrzeby oraz, aby efekty naszej pracy w stu procentach spełniały Państwa wymagania i oczekiwania. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdej osoby zlecającej nam wykonanie zabudowy wnęk. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do zrealizowania – nad niektórymi trzeba po prostu nieco dłużej popracować. Współpracę rozpoczynamy od rozmowy oraz oględzin w mieszkaniu Klienta, dlatego też naszą ofertę kierujemy w szczególności do mieszkańców Warszawy. Pozwala to obu stronom na wstępne przedstawienie swoich oczekiwań oraz propozycji. Kolejnym etapem jest stworzenie przez naszego pracownika kilku projektów oraz przekazanie osobie zainteresowanej dostępnych możliwości i funkcjonalnych rozwiązań. Oczywiście, podczas całego procesu pozostajemy w ścisłej współpracy z Klientem, dzięki czemu istnieje ciągła możliwość wprowadzania zmian oraz udoskonalania pierwotnego projektu zabudowy wnęki. Mamy świadomość tego, że to Państwo są w głównej mierze projektantami przedsięwzięcia, a nasza firma jest tylko pomocnikiem w realizacji celu. Takie podejście pozwala na dokładne wsłuchanie się w potrzeby oraz wypracowanie korzystnych i jasnych zasad współpracy. Wybierając naszą firmę zyskujesz: Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą w zakresie:  

Configurator Konfigurator mebli

Nasi partnerzy

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo