Zabudowy wnęk na wymiar

Zabudowy wnęk na wymiar

Współczesna architektura cierpi na brak miejsca. Przed laty bloki i kamienice stawiano w dość dowolny, wydawać by się mogło, że przypadkowy sposób. A mieszkania często wydają się za duże, osobliwie zaprojektowane, zbyt obszerne i źle zagospodarowane. Dzisiejsze budownictwo wydaje się pod tym względem wręcz minimalistyczne. Ściany są cienkie, powierzchnie od samego początku pomyślane tak, aby były jak najbardziej użyteczne.

Jeżeli i ty uważasz, że w twoim mieszkaniu brakuje miejsca, to doskonałym rozwiązaniem stają się zabudowy wnęk Warszawa.

Z pewnością wiele razy zastanawiałeś się, gdzie postawić nowy stół czy fotel.

Wierzę, że nowe meble pokojowe Warszawa stanowią czasami wyzwanie albo wręcz problem. Bywa i tak, że zaczyna brakować miejsca na najbardziej podstawowe rzeczy: na bieliznę, na buty czy chemię gospodarczą. Ale po zastanowieniu się możesz zauważyć, że w twoim domu czy mieszkaniu znajdą się miejsca zupełnie niewykorzystane. Jest prawie pewne, że wszystkie ściany masz już zajęte. Tam meble, tam wielki telewizor, a w innym miejscu drzwi lub okna.

Czy jednak na pewno meble do salonu Warszawa albo do innego pomieszczenia muszą zajmować całą ścianę? Rozejrzyj się dobrze, bo może się zdarzyć, że masz trochę wolnej przestrzeni za drzwiami, w którymś kącie albo codziennie mijasz bezużyteczną wnękę. Właśnie te drobne przestrzenie można doskonale wykorzystać na twoje potrzeby.

Zabudowy wnęk Warszawa pozwalają ci znaleźć miejsce tam, gdzie na pierwszy rzut oka go nie ma.

Być może nie zastanawiałeś się nad tym, ale ładna, dyskretna zabudowa nie tyle nie będzie rzucać się w oczy, ale wręcz nada uroku twojemu mieszkaniu. I z całą pewnością nie sprawi, że w mieszkaniu zrobi się ciasno albo trudniej będzie się poruszać. Na tym polega mądre zagospodarowanie przestrzeni. Czy to meble łazienkowe Warszawa, czy pokojowe – zawsze znajdzie się możliwość stworzenia praktycznej zabudowy.

Ogromnie ważne jest, że taką zabudowę możesz zaprojektować w dowolnym kolorze czy fakturze. Jeżeli masz białe ściany, to małe, dyskretne meble zajmujące nieużywaną dotąd przestrzeń też mogą być białe albo czarne, jeśli wolisz. Podobają ci się kolory drewna? A może chciałbyś widzieć na drzwiczkach nowoczesne wzornictwo lub panoramę nocnego miasta? To wszystko da się zrobić. Fronty, czyli drzwiczki, mogą być zarówno matowe, jak i połyskujące.

Zastanawiałeś się już, co możesz schować w swoich nowych meblach przed oczami innych ludzi?

Tak naprawdę od ciebie zależy, co się tam znajdzie. Ludzie najczęściej ukrywają te rzeczy, których widok niekoniecznie zachwyca. Dlatego zabudowy wnęk warszawa często kryją odkurzacze czy miotły, podobnie jak proszki do prania i ogromne plastikowe butelki płynów do prania czy płukania.

Chyba każdy ma w domu pudełka i skrzyneczki z dziwnymi rzeczami, z których prawdopodobnie skorzystasz dwa razy w życiu. Zazwyczaj nie ma na nie miejsca. I właśnie meble pokojowe Warszawa czy meble do salonu Warszawa w postaci zabudowy wnęk idealnie wręcz sprawdzają się do ich przechowywania.

Jeżeli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni w swoim domu, a obawiasz się, że nie masz już na to miejsca, to koniecznie skorzystaj z porady specjalistów od projektowania mebli. Z pewnością docenisz ich pomoc i podpowiedzi.

Skontaktuj się z nami

Configurator Konfigurator mebli

Współpraca

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo
Tekst dla aktualnej promocji.Dowiedz się więcej.
+
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Szuflady
Ilość: szt.
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.

Zostaw swój numer