Szafy wnękowe na wymiar

Szafy wnękowe na wymiar

W każdym mieszkaniu przyda się dodatkowe miejsce. Czasami musisz schować ręczniki, a innym razem pomieścić ubrania lub schować czapki i szaliki przed zbliżającą się wiosną. I zawsze wtedy idealnym rozwiązaniem są szafy wnękowe Warszawa. Praktyczne rozwiązania zawsze są poszukiwane, a meble, które zajmują mało miejsca, nie stwarzają żadnych problemów nawet po wielu latach bez wątpienia należy do takich rozwiązań.

Szafy na wymiar Warszawa tworzone są z najwyższej jakości materiałów. A to, co je wyróżnia od innych mebli, to najwyższa funkcjonalność i minimum miejsca. Tak naprawdę szafa przesuwna Warszawa zmieści się prawie wszędzie. Gdziekolwiek masz wolną ścianę, tam jesteś w stanie wstawić nowy mebel.

Szafy na wymiar – jak wskazuje ich nazwa – budowane są od podstaw.

Należy najpierw dokładnie zwymiarować ścianę i wziąć pod uwagę ewentualne krzywizny. Już na tym etapie ekipa bardzo się przyda. Laserowe dalmierze, ale przede wszystkim wieloletnie doświadczenie przydaje się w tym, aby uniknąć błędów w pomiarach i wziąć pod uwagę krzywe niekiedy ściany.

W ciągu kilku dni fachowcy złożą w Twoim domu nowy śliczny i funkcjonalny mebel. Dokładnie taki, jaki jest Ci potrzebny i jaki pasuje do wystroju wnętrza.

Choć zabudowy wnęk Warszawa przygotowuje się przez co najmniej kilka dni, to na miejscu, w domu lub w pracy u klienta, składa się je w kilka godzin. Przypomina to składanie dużych klocków przy użyciu wkrętarki wielu wkrętów.

Jaka jest zasadnicza przewaga mebli robionych na wymiar?

Ściany w mieszkaniach mają różne wymiary, mają też często rozmaite krzywizny. Dzięki temu, że szafy wnękowe Warszawa docinane są do wymiarów ścian, to masz pewność, że będą idealnie komponować się w przeznaczonej dla nich przestrzeni.

Bez względu na to, czy chcesz mieć szafę od ściany do ściany i od sufitu do podłogi, czy oczekujesz luźnych przestrzeni przy ścianach lub suficie, to szafy na wymiar Warszawa idealnie sprawdzają się właśnie w tych sytuacjach.

Świetnym rozwiązaniem są przesuwne drzwi.

Niewątpliwą ich zaletą jest to, że nie zabierają miejsca podczas otwierania – po prostu odsuwasz je na bok. Bardzo często szafa przesuwna Warszawa ma drzwi częściowo lub w całości pokryte lustrem. Powiększa to optycznie przestrzeń wokół szafy, a także ją rozjaśnia. Ale lustro w przedpokoju czy salonie to przede wszystkim wygoda. Wszyscy korzystamy z luster, a duże i do tego w dogodnym miejscu z pewnością przyda się w każdym domu.

Czy zastanawiałeś się, co może mieć w środku szafa przesuwna Warszawa?

Większość osób decyduje się na liczne półki i półeczki. To zrozumiałe, gdyż w gospodarstwie domowym półek z przeznaczeniem na ubrania dla całej rodziny nigdy dość. Poza tym można na nich umieścić kartony, chemię gospodarczą czy narzędzia do majsterkowania.

Ale półki to tylko jedna z możliwości. Szafy na wymiar Warszawa mogą posiadać także szuflady. Współcześnie prowadnice pozwalają na to, aby szuflada wysuwała się w całości, a nowe rozwiązania sprawiają, że typowy wystający uchwyt staje się zbędny.

Jeżeli potrzebujesz szczególnie czystego albo dyskretnego fragmentu szafy, to możesz umieścić w jej wnętrzu szafkę. Po prostu montujesz drzwiczki. A co zrobić z niewygodnymi i przeszkadzającymi uchwytami? Doskonale je zastąpi tipon, znany także jako system klik-klak. Jak to działa? Po prostu naciskasz na front drzwiczek, a te się otwierają. Naciskasz ponownie i je zamykasz. Genialnie proste, wygodne i tanie rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Configurator Konfigurator mebli

Współpraca

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo
Tekst dla aktualnej promocji.Dowiedz się więcej.
+
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Szuflady
Ilość: szt.
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.

Zostaw swój numer