Przesuwne i standardowe szafy wnękowe na wymiar

Komfortowe urządzenie wnętrza i optymalne wykorzystanie przestrzeni decyduje o funkcjonalności i estetyce każdego miejsca w domu. Aranżując przestrzeń bierzemy pod uwagę względy estetyczne i praktyczne. Dzięki rozwiązaniom szytym na miarę mamy możliwość stworzyć w domu strefy, w których przebywanie będzie przynosiło przyjemność.

Meble w sam raz

Skrojone na konkretne zamówienie szafy na wymiar to odpowiedź na potrzeby indywidualnego pomieszczenia. Szafy na wymiar można zastosować praktycznie wszędzie, gdzie liczy się dla nas najlepsze wykorzystanie wolnej przestrzeni. Bardzo dobrym rozwiązaniem będą szafy wnękowe na wymiar Warszawa do zabudowania małej ścianki w wiatrołapie czy przedpokoju. Dzięki zabudowaniu możemy maksymalnie wykorzystać miejsce i w łatwy sposób uporządkować przestrzeń wejściową do domu – chowając odzież wierzchnią oraz obuwie domowników oraz gości. Poza przedpokojami bardzo często stosuje się szafy wnękowe na wymiar w sypialniach oraz garderobach. Pozwalają one dostosować wielkość mebla idealnie do ściany, a w razie skosów w pomieszczeniu – także do nich. Nie zawsze i w każdym pomieszczeniu jest możliwość zastosowania gotowych zestawów meblowych, a otwieranie drzwi szaf może przysporzyć problemu w małej garderobie czy sypialni. Szafa przesuwna na wymiar daje możliwość ograniczenia miejsca na funkcjonowanie mebla. Zazwyczaj łóżka czy inne meble mogą stać tuż przy takiej szafie z drzwiami przesuwnymi.

Funkcjonalne wnętrze

Przygotowane na wymiar szafy wnękowe dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza takiej szafki, czyli wyposażenia w odpowiednią ilość półek, szafek, systemów do wieszania ubrań. Stosujemy nowoczesne rozwiązania, podnoszące komfort użytkowania, poprzez zastosowanie wysuwanych półek lub półek drucianych, wysuwanych wieszaków, pantografów. Przy projektowaniu szafy dla każdego klienta podpowiadamy jakie są typowe rozwiązania i wielkości półek, by można było używać w nich standardowych koszy na drobne rzeczy czy kartonów na dokumenty. Jesteśmy w stanie wykonać nawet zupełnie niestandardowe głębokości szaf wnękowych. Najczęściej wybieraną głębokością jest 70 cm, jednak nie wszyscy może zdają sobie sprawę z tego, że wieszaki można wieszać także frontem na wysuwanym drążku, co sprawia, że płytsze szafy także będą w pełni funkcjonalne i praktyczne.

Dopasowanie do stylu domu

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie stworzyć fronty pasujące do każdego wnętrza – w każdym kolorze i strukturze. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać szafy na wymiar, które będą pasowały do wnętrza w każdym stylu. Gładkie, nowoczesne fronty lakierowane odnajdą się w nowoczesnych sypialniach czy nawet pokojach dziennych. Istnieje możliwość podświetlenia wnętrza szafy lub też zamontowanie oświetlenia na wysuniętych elementach szafy. Zapraszamy do kontaktu z nami, a z pewnością dostarczymy Państwu najlepszego rozwiązania i stworzymy szafę na miarę Państwo potrzeb i marzeń. Projektujemy, tworzymy i montujemy meble na wymiar! Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą w zakresie: Przesuwne i standardowe szafy wnękowe na wymiar. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – oferujemy doradztwo techniczne. Zapraszamy do biura w Warszawie.

Configurator Konfigurator mebli

Nasi partnerzy

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo