Przesuwne i standardowe szafy wnękowe na wymiar - Warszawa i okolice


Ergonomia każdego wnętrza jest niezwykle istotna dla zapewnienia wygody wszystkim domownikom. Oczywiście kwestia wystroju ma także duże znaczenie. Dlatego wykorzystywanie gotowych rozwiązań nie zawsze się sprawdza, ponieważ każdy ma inne potrzeby. Często trzeba odpowiednio zaplanować podział poszczególnych pomieszczeń na strefy, szczególnie w przypadku dużych przestrzeni, np. kuchni otwartych na salon czy gabinetów połączonych z pokojem dziennym. Doskonale sprawdzą się w nich elementy stworzone według indywidualnego projektu.

Meble w sam raz

Metraż, jaki mamy do dyspozycji, nie zawsze odpowiada naszym potrzebom, jednak trzeba maksymalnie go wykorzystać, tak, by zachować przy tym odpowiednią ilość wolnego miejsca. Niewątpliwie ważnymi meblami w każdym pokoju są szafy. Modele na wymiar, zwłaszcza wnękowe, umożliwiają stworzenie strefy garderobianej nie tylko w przestronnych sypialniach. Świetnie sprawdzają się także w kawalerkach, gdzie dobre rozplanowanie przestrzeni ma kluczowe znaczenie. Wejście do każdego mieszkania lub domu, czyli wiatrołap albo przedpokój, może być uzupełnione o funkcjonalną szafę. Odpowiedni będzie wariant z lustrem albo połyskującymi drzwiami przesuwnymi, np. ze szkła lacobel. Takie rozwiązanie powiększa optycznie pomieszczenie, a jednocześnie pozwoli je dobrze zagospodarować. Szafy wnękowe na wymiar będą najlepszym wyborem do pokoi o kształcie, który utrudnia wykorzystanie w pełni ich powierzchni np. na poddaszu. W AP Mebel przygotujemy projekty, które umożliwią spożytkowanie potencjału sypialni czy pokoju dziecka. Nasza firma z Warszawy dokłada wszelkich starań, by użytkowanie każdego wnętrza było pozbawione przeszkód architektonicznych. W związku z tym zachowany będzie najwyższy poziom wygody, z wykorzystaniem szafy przesuwnej na wymiar, wyposażonej np. w ciche prowadnice, a także dodatkowe oświetlenie wnętrza.

Funkcjonalne wnętrze

Największą zaletą szaf wnękowych na wymiar jest ich ergonomia. Można zastosować systemy niedostępne w przypadku tradycyjnych szaf, a bardzo ciekawym rozwiązaniem są wysuwane półki. Również ich rozmiar może być niestandardowy, jeśli potrzebuje się więcej miejsca, gdyż standardowo nie stosuje się większej szerokości półek niż 100 cm. Ważne, by nie uginały się pod ciężarem położonych na nich rzeczy. Świetnym wyborem są także szuflady z pełnym wysuwem, które najlepiej sprawdzają się w dolnej części szafy, a także kosze z metalu lub PVC na bieliznę. Istotne znaczenie ma także dobór rodzaju drążka, np. wariant pantografu jest odpowiedni w wysokich pomieszczeniach. Najczęściej stosowany jest w przypadku szaf powyżej 2 metrów wysokości. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, które jednym ruchem pozwala opuścić drążek, dzięki specjalnemu uchwytowi, a późnej z powrotem umieścić go na znacznej wysokości. Mobilnym rozwiązaniem są także drążki wysuwane. W tym przypadku potrzebna jest odpowiednia głębokość mebla na wymiar, większa niż 70 cm. Na bocznych ściankach możemy również zamontować dodatkowe wieszaki np. na krawaty.

Dopasowanie do stylu domu

W AP Mebel elastycznie podchodzimy do wszystkich Państwa potrzeb. Dlatego fronty szaf przesuwnych wykonamy zarówno z płyty laminowanej, jak i fornirowanej, a także ze szkła. Stosujemy również rozwiązania łączące różne materiały. W aranżacji w stylu hi-tech doskonale sprawdzają się połyskujące, foliowane drzwi, które można zestawić ze szkłem z nadrukiem 3D. Alternatywą we wnętrzach urządzonych w stylu kolonialnym będzie wykorzystanie materiału tapicerowanego, komponującego się z powierzchnią imitującą rysunek drewna. Urozmaici on design każdej szafy. Nie można zapomnieć również o oświetleniu LED, które może podkreślić zarówno krawędzie, jak i półki. Mogą się Państwo zgłosić do nas z każdym pomysłem. Chętnie go zrealizujemy, zaczynając od projektu, przez wykonawstwo, aż po montaż w wybranym wnętrzu. Uwzględnimy wszystkie prośby i sugestie. Służymy również dużym doświadczeniem. Doradzimy najlepsze rozwiązanie dopasowane do wybranego stylu pomieszczenia, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego, a także jego wielkości.

Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą w zakresie:

Wykonujemy projekty szaf tradycyjnych i nowoczesnych na wymiar. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem poczty e-mail, formularza zawartego na stronie, a także telefonicznie. Przedsiębiorców i klientów indywidualnych zapraszamy również do siedziby naszej firmy w Mrokowie pod Warszawą.
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Hafele logo
Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Oświetlenie
Szuflady
Ilość: szt.
szuflada
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.