PARTNERZY


Wypróbuj nasz interaktywny konfigurator. Czy wiesz, że możemy za darmo wykonać dla Ciebie wycenę zamówienia? Wystarczy, że kliniesz przycisk poniżej!


Współpraca z AP Mebel

Jak wiadomo, oczekiwania Klientów biur deweloperskich pod względem doboru mebli do mieszkań pod klucz ciągle rosną. Intensywny tryb życia i duża ilość obowiązków nie pozwalają wielu osobom na samodzielne zajęcie się aranżacją wnętrza zakupionej nieruchomości. Oczywiście w podpisywanej umowie można zawrzeć zapisy dotyczące wyposażenia w ramach dostępnego budżetu, na które godzą się obie strony. Ponieważ istotne znaczenie dla prestiżu każdej firmy ma terminowe oddanie kompleksowo urządzonego mieszkania, konieczne jest znalezienie projektantów i wykonawców, którzy są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Specjaliści z AP Mebel pomogą osiągnąć wszystkie zamierzone cele. Nasza firma swoją ofertę kieruje do architektów, pośredników nieruchomości, deweloperów, a także firm, które chcą w ergonomiczny sposób wyposażyć swoje biura. 

Dlaczego akurat AP Mebel? 

Skorzystanie z usług naszej firmy w ramach projektowania i wykonywania mebli pod klucz może dać długofalowe korzyści. Branża nieruchomości jest niezwykle konkurencyjna, dlatego trzeba dbać o jak najlepszą ofertę. Z naszej strony służymy radą i doświadczeniem w zakresie kompleksowego wyposażenia mieszkań i biur z użyciem mebli na wymiar. Pracujemy tylko z wykorzystaniem najlepszych materiałów, regularnie śledzimy trendy w meblarstwie i mamy doskonale wyposażony park maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt. Dlatego proponujemy współpracę również architektom wnętrz, którzy chcą zrealizować swoje autorskie pomysły. Jednocześnie rozumiemy, że budżet często jest ograniczony, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo surowce do wykonania mebli z różnej półki cenowej. Ponadto pragniemy zaznaczyć, że zawsze dbamy o najwyższą jakość końcowego produktu.

Współpracując z naszą firmą, zyskują Państwo kompleksowe doradztwo w zakresie doboru materiałów i technik wykończenia. Wykonujemy meble na wymiar do każdego pomieszczenia i w różnorodnej stylistyce. W razie pytań czy wątpliwości służymy pomocą. Dzięki temu aranżacja, zarówno przestronnego, jak i bardzo małego pokoju, może zachwycać funkcjonalnością i estetyką. 

Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Hafele logo
Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Oświetlenie
Szuflady
Ilość: szt.
szuflada
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.