Meble pokojowe

Meble pokojowe

Właściciele dużych, pięknych domów mówią: salon. Osoby posiadające mieszkania w bloku zazwyczaj mówią: duży pokój. Ale w każdym przypadku chodzi o najważniejsze pomieszczenie, o centrum życia rodzinnego i koleżeńskiego. To właśnie w salonie spędzamy najwięcej czasu na oglądaniu telewizji czy wspólnych rozrywkach. I to właśnie w dużym pokoju podejmujemy gości, rodzinę czy znajomych. I choćby nie było okazji do pochwalenia się nowym domem czy remontem, to Twój salon z pewnością obejrzy każdy, kogo zaprosisz.

O tym, jak dobrze prezentuje się Twój salon, świadczą przede wszystkim meble pokojowe Warszawa. Ich kształt, kolor czy wielkość mają ogromne znaczenie. Dla Twoich gości to właśnie meble na wymiar Warszawa będą pierwszym wrażeniem. Od nich zależy to, czy salon będzie urzekał elegancją i zapraszał przyjazną atmosferą. A gdy Ty już przywykniesz do nowego, wspaniałego wyglądu umeblowania, to kluczową rolę odegra jego funkcjonalność. Jeśli przekonasz się, że rozsądnie zagospodarowałeś przestrzeń, że ważne rzeczy zawsze są pod ręką, choć ukryte przed oczami, to będzie oznaczać, że wybrałeś właściwe meble Warszawa.

Salony meblowe w galeriach są dość dobrym źródłem inspiracji

Warto odwiedzić kilka z nich, aby przekonać się, jaki kolor mebli jest dostępny i jaki będzie najodpowiedniejszy do Waszego salonu. Zwrócisz też uwagę na wiele ciekawych rozwiązań: na modne kształty, na ciekawe rodzaje mocowań, na oryginalne sposoby zamykania drzwiczek czy na asymetryczne kształty frontów. Jednakże znacznie więcej inspiracji otrzymasz od doświadczonych projektantów, wieloletnich specjalistów w tworzeniu mebli na wymiar. I właśnie do tego rozwiązania serdecznie Cię zachęcamy.

Nasza firma od wielu lat projektuje meble na wymiar Warszawa. Bogate portfolio i doświadczenie sprawia, że wielu zadowolonych klientów skorzystało z naszej pomocy, ale najważniejszym wyzwaniem dla nas jest to, aby Twój salon olśniewał elegancją i takim duchem, jakiego sobie wymarzyłeś. Naszym celem jest dostarczyć Ci takie meble na wymiar Warszawa, aby mieszkanie czy dom, które dobrze znasz, stały się dla Ciebie nowym i wyjątkowym miejscem, w którym zawsze będziesz czuł się doskonale… I aby sprostać wszystkim Twoim oczekiwaniom, oferujemy Ci naszą pomoc, nasze doświadczenie i wspaniałe narzędzia, które pokażą Ci, jak już wkrótce może wyglądać Twój salon.

Chodzi przecież o to, aby było wspaniale i wygodnie.

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy wiele pięknych mebli, dlatego znajdziesz u nas najciekawsze inspiracje. Podpowiemy Ci, co obecnie jest modne, a co spisuje się najlepiej. Co sprawi, że goście otworzą oczy ze zdumienia i co zapewni Ci maksymalne zadowolenie z prostoty użytkowania. Mało tego: pomożemy Ci połączyć wszystkie te rzeczy razem i stworzymy salon marzeń. Wspólnie z naszymi doradcami zaprojektujesz każdy fragment ściany, dobierzesz kształty, wielkości i kolory.

Ostatecznie liczy się efekt. Osiągniemy go wtedy, gdy nasi doświadczeni monterzy dostarczą i złożą Twoje nowe meble do salonu Warszawa. Od teraz każdy przedmiot będzie miał swoje miejsce, każda pamiątka znajdzie swój fragment półki. Gdy w końcu usiądziesz wygodnie, zobaczysz, jak dobrą i ważną pracę udało Ci się z nami wykonać.

Skontaktuj się z nami

Configurator Konfigurator mebli

Współpraca

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo
Tekst dla aktualnej promocji.Dowiedz się więcej.
+
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Szuflady
Ilość: szt.
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.

Zostaw swój numer