Meble łazienkowe

Meble łazienkowe

Nowa, elegancka i nowoczesna łazienka to marzenie każdej rodziny. Każdy z nas odwiedza łazienkę co najmniej kilkanaście razy dziennie i spędza w niej nawet godzinę. Nic dziwnego, że chcemy się w niej czuć dobrze. Chcemy też mieć pewność, że wszystkie ważne rzeczy są pod ręką i na wszystkie kosmetyki wystarczy miejsca. Meble łazienkowe Warszawa odgrywają w tym najważniejszą rolę.

Łazienka to pomieszczenie, które starzeje się najszybciej. Moda na jakiś rodzaj kafelków pojawia się i szybko mija, pozostawiając nas z chęcią szybkiego remontu. A duża wilgotność panująca w łazience sprawia, że ściany, sufit i fugi szybko nabierają nieprzyjemnego koloru, zaś meble niszczeją i odkształcają się. Podczas odwiedzin u znajomych zawsze podziwiamy ich łazienkę, choć nie przyznajemy się do tego. Największy zachwyt budzą duże lustra i właśnie meble na wymiar Warszawa. To one sprawiają, że pomieszczenie wydaje się jaśniejsze, bardziej przestronne i przyjemniejsze.

Zamawiając nowe meble do łazienki Warszawa, bierz pod uwagę wszystkie swoje potrzeby.

Łazienka jest przede wszystkim miejscem, w którym przygotowywanie się do wyjścia powinno być przyjemnością. Na ogół musisz pomieścić w niej proszki i płyny, mleczka i odkamieniacze, szampony i żele. Każdy gdzieś chowa szczotki i szczoteczki, ścierki, gąbki i szmatki. I co najmniej tyle samo miejsca zajmują kosmetyki, grzebienie, pędzelki i inne narzędzia sztuki piękna. Zastanów się, ile miejsca potrzebujesz na to wszystko i dopiero wtedy zamów nowe meble Warszawa.

Doświadczeni doradcy zawsze się przydają. W zasadzie są na wagę złota, a gdy chodzi o meble łazienkowe Warszawa, to ich doświadczenie okaże się bezcenne. Gdy Ty określisz, ile miejsca potrzebujesz na wszystkie niezbędne rzeczy, to specjaliści w swojej branży pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie. Jest tak wiele różnych rozwiązań do łazienek, tak wiele udogodnień, o których jeszcze nie słyszałeś. Powiedz, co chciałbyś mieć na ścianie, a my stworzymy rozwiązanie. Pomyśl, co planujesz mieć pod zlewem, a my zaprojektujemy i zbudujemy to tak, że będziesz zachwycony.

Pamiętasz łazienkę, która zrobiła na Tobie największe wrażenie?

Przypominasz sobie meble do łazienki Warszawa, które Cię urzekły? Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Opisz nam to, co chciałbyś widzieć również w swoim domu. Przez kilkanaście lat pracy przy tworzeniu mebli widzieliśmy już wszystkie rozwiązania.

Znamy ich wady i zalety. Jeżeli nie jesteś pewny, co spisze się najlepiej, co zapewni Ci maksymalny komfort i doskonały wygląd, to zdaj się na nas.

Przygotujemy specjalnie dla Ciebie projekt, trójwymiarową wizualizację tego, jak może wyglądać Twoja łazienka i meble Warszawa. Będziesz mógł dokładnie obejrzeć i wyobrazić sobie każdy, nawet najmniejszy kąt. A gdy zechcesz spróbować czegoś ciekawszego, to zobaczysz zmiany w ciągu kilku chwil. Od wielu lat korzystamy z trójwymiarowych modeli do tego, aby projektować meble do łazienki Warszawa i dlatego mamy tak wielu zadowolonych klientów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Meble na wymiar Warszawa to coś, na czym znamy się najlepiej.

Skontaktuj się z nami

Configurator Konfigurator mebli

Współpraca

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo
Tekst dla aktualnej promocji.Dowiedz się więcej.
+
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Szuflady
Ilość: szt.
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.

Zostaw swój numer