Kuchnie na wymiar

Uważa się, że kuchnia to serce każdego domu. To w niej przygotowujemy potrawy, spożywamy posiłki i spędzamy sporą część dnia. To dlatego tak ważne jest, by zorganizować ją funkcjonalnie, zgodnie z zasadami ergonomii, oraz dostosowując do własnych potrzeb. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli kuchennych na wymiar, dopasowanych do Państwa potrzeb. Jeśli interesuje Państwa kuchnia na zamówienie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Meble kuchenne na wymiar – dopasowane do każdej kuchni

Główną i niepodważalną zaletą kuchni na wymiar jest możliwość dostosowania mebli do praktycznie każdego wnętrza. Nasze domy i mieszkania projektowane są w różnych wymiarach, często nietypowych, lub o rzadko spotykanym układzie. Nietradycyjne wymiary powodują problemy z zakupem mebli w sieciówkach, gdzie oferta ogranicza się do mebli w jednym rozmiarze. Wybierając meble kuchenne na wymiar mamy gwarancję dopasowania do każdego wnętrza. Również indywidualne i nietypowe oczekiwania Klientów nie są dla nas barierą. Jesteśmy w stanie zrealizować meble w dowolnym układzie, zgodnie z życzeniami użytkowników kuchni. Pozwala to nieszablonowe rozwiązania, a także zagospodarowanie każdej, nawet niewielkiej przestrzeni. Jeżeli nie mają Państwo gotowej koncepcji na aranżacje wnętrza nasi pracownicy służą pomocą i doświadczeniem w projektowaniu kuchni.

Solidne wykonanie i odpowiednie materiały

Decydując się na meble kuchenne na zamówienie to Państwo sami macie wpływ z jakich materiałów wykonana jest kuchnia i poszczególne elementy. Pozwala to na wybór solidnych, a jednocześnie modnych rozwiązań. Wybierając meble na zamówienie Klient ma szeroką gamę rozwiązań i możliwość dowolnych kombinacji. Pozwala na to na indywidualny wybór materiału na blat – najważniejszy element z mebli kuchennych. Do wyboru jest kilka rozwiązań, począwszy od blaty laminowane poprzez granit kończąc na konglomeratach – w zależności od Państwa oczekiwań i budżetu. Oddzielne dopasować można materiał z którego wykonane zostaną fronty szafek. Na koniec można wyposażyć szafki kuchenne w różnorodne rozwiązania praktyczne:  Wiszące szafki zabudować można lampami LED, sprytnie ukrytymi we frezowanych kanałach.

Profesjonalny montaż i wykonanie

Kuchnie realizowane w naszej firmie charakteryzują się wysoką jakością materiałów oraz profesjonalnym wykonaniem. Zajmujemy się montażem mebli na miejscu u Klienta, co gwarantuje szybkość realizacji i odpowiednie dopasowanie elementów. Pozwala to także na możliwość dokonania ewentualnych popraw i dopasowań bezpośrednio przy montażu. Jeżeli decydują się Państwa na zakup mebli w naszej firmie otrzymują Państwo gwarancję kompleksowej obsługi – począwszy od kompleksowego projektu i aranżacji, poprzez odpowiednie wykonanie i profesjonalny montaż. Nasze usługi zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli poszukujecie Państwo profesjonalnej kuchni na wymiar, szczególnie w Warszawie i okolicach, warto zapoznać się z ofertą naszej firmy.  Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą w zakresie:

Configurator Konfigurator mebli

Nasi partnerzy

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo