Meble kuchenne na zamówienie - Piaseczno


Jakie powinny być dobrze dobrane meble kuchenne? Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od wyobraźni właściciela domu lub mieszkania. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz umiejętności indywidualnego podejścia do każdego zlecenia jesteśmy w stanie wykonać projekt kuchni zarówno nowoczesnej, jak i tej utrzymanej w stylu klasycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających odbiorców, zadbaliśmy o to, aby nasza oferta miała charakter kompleksowy.

Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że specjaliści zajmą się nie tylko zaprojektowaniem oraz montażem najwyższej jakości mebli kuchennych, ale także przygotują szczegółową wycenę, która pozwoli poznać koszty całego przedsięwzięcia. Serdecznie zachęcamy zatem do rezerwowania terminów realizacji prac. Swoje usługi świadczymy na terenie Piaseczna oraz w najbliższych okolicach miasta.

Meble kuchenne na wymiar – Piaseczno

Profesjonalne wykonanie mebli kuchennych na wymiar to najlepsza propozycja dla osób, którym zależy na tym, aby pomieszczenie postrzegane było jako serce całego domu lub mieszkania, było zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Nasze wyroby wytwarzamy wyłącznie z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu są one bardzo trwałe. Wysoka wytrzymałość dotyczy odporności na ewentualne uszkodzenia mechaniczne oraz na długotrwałe oddziaływanie wilgoci. Klientom oferujemy wiele ciekawych rozwiązań i jednocześnie pozostajemy otwarci na wszelkie sugestie. To właśnie dzięki odpowiedniej komunikacji jesteśmy w stanie poznać oczekiwania odbiorców, a następnie wykonać projekt kuchni, który pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Jeżeli zatem zależy Ci na najwyższym standardzie obsługi oraz na sprawnej realizacji zlecenia, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania techniczne i zarezerwują odpowiadający Ci termin. Ofertę kierujemy do mieszkańców Piaseczna i okolic. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, partnerską atmosferę współpracy oraz dotrzymanie wcześniej ustalonego terminu!

Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Hafele logo
Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Oświetlenie
Szuflady
Ilość: szt.
szuflada
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.