Meble kuchenne na zamówienie - Grójec


Właścicieli mieszkań oraz domów jednorodzinnych serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty usługowej, w której znajdują się kuchnie na wymiar. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci najwyższy możliwy standard obsługi. Dotrzymujemy wcześniej ustalonych terminów, a podczas projektowania i produkcji mebli na wymiar korzystamy zarówno ze specjalistycznego sprzętu, jak i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Dzięki temu nasze wyroby doskonale wpisują się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Zadbaliśmy również o to, aby prezentowana oferta miała charakter kompleksowy. Dlatego też wykonujemy usługi montażu mebli. Zapewniamy atrakcyjne ceny, a także szeroko zakrojone doradztwo techniczne – m.in. w zakresie doboru odpowiednich materiałów. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy zatem do rezerwacji terminów. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Grójca oraz najbliższych okolic miasta!

Kuchnie na wymiar – Grójec

Jeżeli chodzi o wysokiej jakości meble kuchenne, to doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w ich przypadku nie ma miejsca ani na kompromisy, ani na półśrodki. Ich montaż realizowany jest bowiem w pomieszczeniu o okresowo podnoszonej wilgotności, dlatego muszą być one przede wszystkim bardzo trwałe – zarówno na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, jak i oddziaływanie pary wodnej pochodzącej z przygotowywanych posiłków. Kuchnie na wymiar projektujemy z troską o każdy detal. Montażu mebli dokonujemy sprawnie.

W przygotowanej przez nas ofercie idealnie dostosowane do indywidualnych potrzeb meble kuchenne znajdą zwolennicy zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego podejścia do aranżacji wnętrz. Jako doświadczeni wykonawcy gwarantujemy kompleksowy wymiar obsługi oraz atrakcyjne warunki cenowe. Jesteśmy też w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych z technicznego punktu widzenia zleceń. Do współpracy serdecznie zapraszamy mieszkańców Grójca oraz najbliższych okolic miasta.

Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Hafele logo
Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Oświetlenie
Szuflady
Ilość: szt.
szuflada
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.