Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Od zawsze mawia się, że jeżeli planujesz remont domu czy mieszkania, to największym wydatkiem zawsze będzie kuchnia. Wynika to z kilku rzeczy. Po pierwsze, ściany w pokoju wystarczy pomalować, natomiast w kuchni przydają się farby odporne na tłuszcz, a często kafelki i inne elementy kamienne lub ozdobne.

Po drugie, remont kuchni zazwyczaj oznacza wymianę mebli, a wiele urządzeń kuchennych, na przykład kuchenka, lodówka czy piekarnik, do tej pory kupowałeś tak, aby pasowały do zabudowy i w niej się mieściły.

I w końcu po trzecie, właśnie meble. Poprzednie prawie na pewno były zamawiane na wymiar. Jeśli kuchnia ma być funkcjonalna, to nowe meble kuchenne Warszawa także będą na wymiar.

Przygotujemy specjalnie dla Ciebie projekt, trójwymiarową wizualizację

Będziesz mógł dokładnie obejrzeć i wyobrazić sobie każdy, nawet najmniejszy kąt. A gdy zechcesz spróbować czegoś ciekawszego, to zobaczysz zmiany w ciągu kilku chwil. Od wielu lat korzystamy z trójwymiarowych modeli do tego, aby projektować meble do łazienki Warszawa i dlatego mamy tak wielu zadowolonych klientów.

Od teraz Ty też możesz stać się artystą. Jeżeli planujesz kupić nowe meble kuchenne Warszawa, to sprawdź, czy będziesz czuć się dobrze w nowej kuchni. Znajdziesz u nas konfigurator, dzięki któremu zbudujesz kuchnię swoich marzeń, poznasz wszystkie wymiary, uwzględnisz okna i drzwi. Poczuj się jak milioner i zbuduj kuchnię, z której nie będziesz chciał wyjść. A gdy już nacieszysz się jej wyglądem i możliwościami, to po prostu zbuduj nową. Nasz konfigurator kuchni to wspaniałe narzędzie, które pobudzi Twoją wyobraźnię. Stworzysz z nim coś, o czym inni mogą tylko marzyć.

Kuchnie na wymiar Warszawa stają się powoli standardem.

Coraz więcej osób wymyśla, w jaki sposób będzie wyglądała i działała ich kuchnia. Planują, gdzie będzie stał stół z krzesłami, decydują, czy będą zajmować wiele miejsca, czy może składać się lub wsuwać, ustalają, czy połączyć kuchnię z salonem, czy może jednak pozostawić ścianę nietkniętą. A jeśli mają do dyspozycji wystarczającą przestrzeń do dyspozycji, to urządzają również wyspę na środku i wokół niej planują pozostałe udogodnienia.

Meble Warszawa są bardzo ważne, co wiąże się z ograniczoną przestrzenią.

Jednak to wszystko, o czym mówimy, blednie w porównaniu z najważniejszym problemem, jakim jest upchnięcie wszystkich przedmiotów typowych dla każdej kuchni. Garnki i patelnie, kubki i szklanki, sztućce i naczynia oraz nieprzeliczone sprzęty i urządzenia kuchenne. To z nich ty i twoja rodzina będziecie korzystać każdego dnia, po nie będziecie sięgać sto razy w miesiącu. Dobrze wiesz, że ich umiejscowienie musi być przede wszystkim wygodne. Meble kuchenne na wymiar Warszawa mają przede wszystkim zagwarantować ci wygodę, bo niedopuszczalne jest to, żeby najpierw wyjmować trzy szklanki, żeby sięgnąć po ulubiony kubek albo żeby wyjąć trzy garnki, by dostać się do patelni.

Kuchnie na wymiar Warszawa to z założenia gwarancja najlepszej funkcjonalności.

W kuchni przechowuje się mnóstwo naczyń i równie wiele urządzeń kuchennych. A oprócz tego wszystkiego są jeszcze dodatki, które pasują jedynie do kuchni lub po prostu nigdzie indziej nie ma na nie miejsca. I te setki przedmiotów nie może ci przeszkadzać. Dlatego meble kuchenne Warszawa są szczególne, gdyż ich podstawowym zadaniem jest ergonomia, a dopiero drugim wygląd. Jeżeli spełniają jednocześnie i jeden warunek, i drugi, to mamy sytuację idealną.

Odpowiednio przemyślane i zaprojektowane szafki, schowki i szuflady sprawiają, że korzystanie z kuchni jest po prostu przyjemnością. Zapomnij o hałasowaniu obijającymi się garnkami, gdy sięgasz po schowaną patelnię. Najnowsze systemy sprawiają, że zawartość szafki wysuwa się wraz z otwierającymi się drzwiczkami. Cała szafka staje otworem w jednej chwili i do wszystkiego masz łatwy dostęp. Nie inaczej jest na przykład z koszem na śmiecie, który zwyczajowo w większości rodzin znajduje się pod zlewem. Koniec z celowaniem na odległość. Teraz kosz wyjedzie do ciebie zawsze wtedy, gdy otworzysz drzwiczki.

A co z trzaskającymi drzwiczkami lub szufladami? Najnowsze rozwiązania gwarantują ciche użytkowanie. Noże i łyżki już nie brzęczą, gdy wysuwasz szufladę, gdyż ta sama zatrzyma się we właściwym położeniu. A ciche domykanie drzwiczek i szuflad gwarantuje tak pożądaną ciszę w twojej kuchni.

Skontaktuj się z nami

Configurator Konfigurator mebli

Współpraca

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo
Tekst dla aktualnej promocji.Dowiedz się więcej.
+
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Szuflady
Ilość: szt.
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.

Zostaw swój numer