Garderoby na wymiar

Garderoby na wymiar

Każdy z nas ma swoje ulubione pomieszczenie w domu. Dla jednych może być to salon, podczas gdy dla innych kuchnia. Mówi się też, że dla wielu kobiet szczególnie ważne są garderoby na wymiar Warszawa. Z całą pewnością garderoba jest synonimem ogromnej wygody.

Garderoba kojarzy się przede wszystkim z wyodrębnionym pomieszczeniem w domu jednorodzinnym, jednakże z powodzeniem znajdzie ona swoje miejsce także w mieszkaniu w bloku. Meble Warszawa, które każdy z nas posiada, mogą doskonale komponować się z garderobą. Jeżeli dysponujesz pomieszczeniem, które możesz odpowiednio zaaranżować, to na pewno docenisz wygodę wynikającą z umieszczenia wszystkich twoich ubrań w jednym miejscu.

Mawia się, że garderoba jest najważniejszym miejscem dla kobiety.

Fakty są takie, że mężczyźni również bardzo sobie cenią garderoby na wymiar. Zamiast przechowywać bieliznę, koszule i garnitury w wielu szafach, szafkach i szufladach, zamiast spacerować po całym mieszkaniu, ubierając się przy tym tuż przed wyjściem, po prostu zamykasz się na kilka minut w tym osobistym pomieszczeniu i wychodzisz z niego odziany od stóp do głowy. Oczywiście wewnątrz nie zabraknie luster i dobrego oświetlenia.

Meble do salonu Warszawa z pewnością cieszą każde oko.

Ale dopiero użyteczność mebli garderobianych sprawia prawdziwą przyjemność. Zanim przystąpisz do umeblowania swojej garderoby, warto dokładnie przemyśleć, co będzie Ci potrzebne i z czego najchętniej będziesz korzystać. Podobnie jak na przykład meble pokojowe Warszawa, również wszystkie meble do garderoby na wymiar Warszawa możesz zaprojektować samodzielnie i zlecić fachowcom ich przygotowanie oraz montaż.

To pewne, że największym powodzeniem cieszą się szafy.

Najwięcej odzieży wieszamy na wieszakach, a są to koszule i garnitury, a także sukienki, spódnice, kurtki i płaszcze. Przyda się duża ilość półek i szafek. Właśnie tam możesz odłożyć bieliznę albo kapelusz lub inne odzienie, które można przechowywać w pudłach. Zarówno panie, jak i panowie doceniają szuflady. To w nich przechowują szelki czy paski, a także spinki do mankietów, do krawatów i biżuterię oraz dodatki.

Meble Warszawa, które możesz umieścić w garderobie, dają ci praktycznie pełną dowolność.

Tutaj także szczególnie przydatne stają się nowoczesne rozwiązania. Przesuwne drzwi czy szafki zamykane na tipony doskonale współgrają z wygodą, której oczekujesz od garderoby.

Gdy planujesz wygląd nowego domu czy mieszkania, warto, abyś uwzględnił w swoich planach garderobę. Szybko dojdziesz do wniosku, że doskonale przemyślana stanie się dla ciebie ważnym miejscem, w którym będziesz spędzał wiele czasu. I dlatego tak ważne są garderoby a wymiar Warszawa, które za ciebie zaprojektują i zmontują fachowcy.

Skontaktuj się z nami

Configurator Konfigurator mebli

Współpraca

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo
Tekst dla aktualnej promocji.Dowiedz się więcej.
+
Etap I
Etap II
Etap III
Etap IV
Empty

Wybierz typ zabudowy

Proszę o wybranie typu zabudowy. Po kliknięciu na dany typ, proszę o podanie wymiarów planowanej zabudowy (wysokość / szerokość)

Zabudowa górna
Wymiary: x
Zabudowa dolna
Wymiary: x
Zabudowa wysoka
Wymiary: x

Wybierz rodzaj frontów

Podane sa poglądowe dekory i kolory RAL. Ostateczna kolorystyka mebli dobierana jest podczas spotkania z projektantem.

Płyta
Numer:
H1180 ST37
H3303 ST10
H1145 ST10
U732 PM
MDF - mat
MDF - połysk
Numer:
RAL 9010
RAL 9003
RAL 7046
RAL 5024

Fornir

Numer:
0201PW
BCW-45P
0158SR
0004PP

Dobierz akcesoria i dodatki

Szafka narożna

Tak Nie

Oświetlenie

Tak Nie

Szuflady
Ilość: szt.
Uchwyty

Najczęściej wybierane uchwyty

Podane poglądowe rodzaje uchwytów. Ostateczny wzór uchwytów wybierany jest podczas spotkania z projektantem.

Uchwyt
Uchwyt
Uchwyt

Szafki z podnośnikami (Blum Aventos)

Ilość
Blum Aventos

Podsumowanie

Podane ceny netto. +8%VAT dla klientów indywidualnych z usługą montażu. +23%VAT dla firm.

Rodzaj zabudowy

Zabudowa dolna ( x )

Zabudowa górna ( x )

Zabudowa wysoka ( x )

Wybrany rodzaj frontów

Płyta

MDF Mat

MDF Połysk

Fornir

Akcesoria i dodatki

Szafka narożna: Tak (400zł)Nie

Szuflady: szt

Oświetlenie: Tak (600zł)Nie

Uchwyty nr

Podnośniki: Tak (240zł/szt, ilość: )Nie

Dane kontaktowe

Proszę o kontakt w sprawie kredytu na zamówione meble.

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu omówienia przygotowanej wyceny. Jest to daramowe i dobrowolne. Szczegółowa wycena zostanie przesłana na podany przez Ciebie adres email w pliku PDF. Upewnij się, że został wpisany prawidłowo.

Zostaw swój numer