Garderoby na wymiar i na zamówienie

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości garderoby na wymiar, które przede wszystkim mogą być doskonale dopasowane do Państwa potrzeb. Od lat zajmujemy się projektowaniem takich mebli, a do każdego nowego projektu podchodzimy w pełni profesjonalnie.   W każdym domu czy też mieszkaniu zawsze warto zaplanować odpowiednią ilość miejsca do przechowywania, a dzięki wykonaniu zabudowy garderoby na wymiar można w efektywny sposób wykorzystać każdy centymetr posiadanej przestrzeni.   Wykonując garderoby na zamówienie zawsze przedstawiamy wiele możliwych wariantów tego, jak taka garderoba na wymiar może się prezentować. Istnieje tutaj bardzo wiele różnych możliwości- począwszy od wyboru materiału, z którego zostanie wykonany front szafy wraz z jego stylistyką, aż po każdy element wyposażenia wewnętrznego takiej garderoby. Efektem końcowym jest oczywiście mebel, który idealnie wpisuje się w koncepcję wnętrza, posiada dokładnie takie wymiary, na jakie pozwala dostępna przestrzeń, jest praktyczny i funkcjonalny, a dodatkowo- cechuje się wysoką estetyką.  

Co można zaaranżować wewnątrz garderoby na zamówienie?

Możliwości, jakie możemy Państwo zaoferować jest bardzo wiele i warto wszystkie je przemyśleć pod kątem tego, co będzie się znajdować w już gotowej szafie tego rodzaju. To właśnie garderoby na wymiar pozwalają najbardziej optymalnie zagospodarować przestrzeń, ale nie bez znaczenia jest to, co znajduje się w ich wnętrzu. Najbardziej popularną opcją są garderoby z drzwiami przesuwnymi na rolkach, ale istnieje także możliwość wykonania garderoby na wymiar w formie pojedynczych szafek i szuflad połączonych w jedną, spójną całość. W kwestii wyposażenia wewnętrznego proponujemy:   Jak widać- dowolność jest ogromna i z pewnością warto wcześniej zastanowić się, na jakiej garderobie na zamówienie zależy nam najbardziej. Dzięki nam możecie Państwo otrzymać wygodny i w pełni funkcjonalny mebel, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.  

Wszystko zaczyna się od pomiaru oraz projektu

Oferowane przez nas usługi są w pełni profesjonalne, dlatego też realizację każdego projektu musi poprzedzić dokładny pomiar oraz wykonanie projektu mebla, jaki będzie miał być wykonany. Ze względu na lokalizację naszej firmy, szczególnie zachęcamy do kontaktu z naszą firmą klientów z Warszawy.   Proponujemy, doradzamy i prezentujemy szereg możliwości wykonania garderoby na zamówienie, która będzie idealna zarówno pod kątem jej dopasowania do pozostałych elementów wystroju, jak i sama w sobie będzie mogła stanowić praktyczny element wykończenia wnętrza.   Zapraszamy także do zapoznania się z ofertą w zakresie:

Configurator Konfigurator mebli

Nasi partnerzy

Tel.
mail.
Logo Logo Blum logo Hafele logo